הי ! איזה כיף שמצאת זמן לבוא לבקר נעים להכיר אני זהבה גרציאני, מוקפת בירוק ונושמת אמנות על בסיס יום יומי. כל קערת אגסים מזכירה לי את סזאן. כל שדה פתוח את מונה וחבריו וכל משפט – כבר שייקספיר אמר.

בבלוג אני כותבת על רעיונות, חוויות ומחשבות שלכולם יש מכנה משותף אחד – אהבתי לאסתטיקה  והאמונה שלי בקשר הבלתי אמצעי לטבע ולחומר. נושאים שאולי גם את תמצאי בהם עניין.

אם את סבתא שמחלקת את ימייך בין נכדים וילדים, עבודה, בילוי ופנאי (בסדר המתאים לך) הגעת למקום הנכון.

 

לסבתא שלי קראו גולדי ואני נקראתי על שמה. לאחים שלי היו שמות של פרחים וגיבורי תנ"ך מופלאים ורק לי היה מן שם של סבתא. השנה התחדשתי בשני נכדים/ כוכבים  והשם שלי כבר יותר מותאם.

ככה בלי לשים לב נכנסתי לזמן אחר: אנחנו שניים, סיר אחד מספיק לשבוע, הניקיון מספיק להרבה יותר. סיימתי את כל התארים באוניברסיטה ובעבודה? מי יכול להתווכח עם 35 שנות הוראת אמנות ותאטרון?

בקיצור, זמן זהב לעשות את כל הדברים שעשיתי תמיד אבל בנחת: לארח, לבלות, לחגוג, ליצור, להרהר לכתוב בלוג ולשתף אותך בחוויית העשייה.

ההחלטה לכתוב בלוג לוותה בהמון משפטי שאלה: "איך תצליחי להשתלט, אין לך אפילו דף פייסבוק?" "ממתי את מבינה באינסטגראם?" "ממתי סבתות באינסטגראם?"  "זה פשוט נראה שגוי" "את חייבת לכתוב רק את האמת ואת הרגש" "תייצרי סיפור עם התחלה אמצע וסוף"  "תכתבי קל קליל רק את זה אנשים אוהבים" "את חייבת להוציא פוסט כל שבוע" "יש לך עודף זמן?" "את חייבת לייצר טרפיק" "אני לא אוהבת להכניס תמונות של יובל ברשת" "חייב בתמונות פילטר -צריך לייצר שפה צילומית" "תבחרי אותיות גדולות – אל תשכחי מי קהל היעד שלך"  "איך את מתכוונת להביא כל כך הרבה גולשים לבלוג?" "אין לך חוש טכני, בשביל מה מצלמה?"

התשובה שלי – לא יודעת ואני מנסה.

מוזמנת תמיד להגיב  (הכי כיף לקבל תגובות), לשאול שאלות במייל: zahava@goldentimestyle.com  או להיפגש פעם עם עדכון מהבלוג שיופיע במייל שלך. כל מה שצריך זה להירשם בתחתית הדף.

תזמיני גם את הבנות : )

ואם גם אתה סבא, הגעת, אשמח אם תישאר. סתם מטעמי נוחות כתבתי בלשון נקבה.