הי! איזה כיף שמצאת זמן לבוא לבקר. נעים להכיר אני זהבה גרציאני, מוקפת בירוק ונושמת אמנות על בסיס יום יומי. כל קערת אגסים מזכירה לי את סזאן. כל שדה פתוח את מונה וחבריו וכל משפט- כבר שייקספיר אמר.

אני חושבת שאדם צריך שיהיו לו, לצד השגרה, רגעים של שאר רוח. רגעיי שלי הם מחשבות על אמנות, עיצוב וחיפוש אחרי יופי שנמצא בטבע ודווקא בפשטותו. לכולם מכנה משותף אחד: אהבתי לאסתטיקה. אהבה שאולי גם את תמצאי בה עניין.

אז אם את מחלקת את ימייך בין ילדים ונכדים, עבודה, בילוי ופנאי (בסדר המתאים לך) ובתוכם גם מוצאת את היפה – הגעת למקום הנכון!

 

לסבתא שלי קראו גולדי ואני נקראתי על שמה. לאחים שלי היו שמות של פרחים וגיבורי תנ"ך מופלאים ורק לי היה מן שם של סבתא. בעת האחרונה התחדשתי בשלושה נכדים/ כוכבים  והשם שלי כבר יותר מותאם.

ככה בלי לשים לב גם נכנסתי לזמן אחר: אנחנו שניים, סיר אחד מספיק לשבוע, הניקיון מספיק להרבה יותר. סיימתי את כל התארים באוניברסיטה ובעבודה? מי יכול להתווכח עם 35 שנות הוראת אמנות ותאטרון?

בקיצור, זמן זהב לעשות את כל הדברים שעשיתי תמיד אבל בנחת. לארח, לבלות, לחגוג, ליצור, להרהר לכתוב בלוג ולהעניק לך רעיונות, השראה, קצת טיפים והמון רגעי שאר רוח.

 

מוזמנת תמיד להגיב  (הכי כיף לקבל תגובות), לשאול שאלות במייל: zahava@goldentimestyle.com  או להיפגש פעם בחודש עם עדכון מהבלוג שיופיע במייל שלך. כל מה שצריך זה להירשם בתחתית הדף.

ואם גם אתה הגעת, אשמח אם תישאר. סתם מטעמי נוחות כתבתי בלשון נקבה.